banner

Staż

Doceniamy młodych i zdolnych ludzi.

Staż

Umożliwiamy zdobycie praktycznych doświadczeń zawodowych na wszystkich etapach procesu przemysłowej obróbki powierzchni, w organizacji nastawionej na innowacyjny rozwój. Zapewniamy możliwość stażu dla studentów ostatniego roku oraz absolwentów wyższych uczelni technicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością rozwoju swoich kwalifikacji we współpracy z głównymi klientami przemysłu motoryzacyjnego, możliwością rzeczywistego wpływu na proces i pracę zespołu a twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym, zgłoś się do nas na płatny program stażowy.

Prześlij swoje CV (europainting@europainting.com.pl) i dołącz do grona naszych pracowników.

Aktualnie Staż można odbyć na następujących stanowiskach:

  • Inżynier Procesu (Technologia i Inżynieria Chemiczna)
  • Inżynier Procesu (Mechanika i Elektrotechnika)

 

Technologia

Firma oferuje usługę malowania kataforetycznego (KTL).

Długoletnie doświadczenie w malowaniu oraz ugruntowana pozycja na rynku umożliwia realizację usług nawet w przypadku skomplikowanych elementów.

Spółka PL Europainting sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Tytuł projektu: Projekt w ramach działania Dotacje na kapitał obrotowy - Dotacja na kapitał obrotowy dla PL EUROPAINTING SP. Z O.O.
Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

FE_POIR


Zapraszamy do odwiedzin lub konaktu

Jesteśmy idealnie zlokalizowani - w niedużej odległości od autostrad A1 i A4.

Sprawdź dojazd na google maps!

PL Europainting Sp. z .o.o.

Murarska 5
43-100 Tychy
Poland

+48 32 733 85 53